Microsoft Office 2019/2021 je trvalá licence Microsoft služeb.

1. Ve svém počítači nebo počítači Mac přejděte na stránku office.com/setup

2. Přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft nebo si vytvořte nový. Zapište si informace o svém účtu, abyste mohli sadu Office nainstalovat na všech vašich zařízeních a kdykoli své účet spravovat.

3. Zadejte 25-číselný kód Product Key, (V případě chyby nás kontaktujte na info@gamezilla.cz ).

4. Postupujte podle pokynů na obrazovce. Jste připraveni k instalaci sady Office.

 

 

Viděli jste některou z těchto zpráv při aktivaci vašeho Microsoft produktu?

“Telefonická aktivace tohoto produktu není podporována.”
“Byl dosažen maximální počet aktivací.”
“Tento produktový klíč byl již použit na jiném zařízení.”
“Tento produkt nelze aktivovat, protože kód Product Key není platný.”

Prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu. Zde (kontakt) info@gamezilla.cz

 

 

Instalace sady Office

  1. V závislosti na vašem prohlížeči klikněte na položku Spustit(v prohlížeči Microsoft Edge nebo Internet Explorer), Nastavení (v Chrome) nebo Uložit soubor (ve Firefoxu).Pokud se vám zobrazí výzva ke kontrole uživatelských účtů se zněním Chcete této aplikaci povolit provádění změn svém zařízení?, klepněte na tlačítko Ano.Instalace začíná.

 

 

  1. Instalace je dokončena, když se vám zobrazí zpráva „Vše máte nastaveno! Office je nainstalován” a přehraje se animace se zobrazením, kde najdete aplikace sady Office ve svém počítači. Zadejte Zavřít.

 

Pokud máte potíže s instalací, například pokud instalace sady Office trvá příliš dlouho, přejděte na Microsoft pomoc s instalací.

Podrobný návod stažení a instalace nebo přeinstalace služby Microsoft 365 nebo sady Office 2019 v PC nebo Macu na Microsoft stránce.

 

Aktivace sady Office

  1. Chcete-li otevřít aplikaci sady Office, vyberte tlačítko Start (v levém dolním rohu obrazovky) napište název aplikace, například Word.
  2. Chcete-li otevřít aplikaci sady Office, vyberte její ikonu ve výsledcích vyhledávání.3.Když se otevře aplikace sady Office, přijměte podmínky licenční smlouvy. Office je aktivován a připraven k použití. Poznámka: Pokud se vyskytnou problémy s aktivací sady Office, zobrazí se Průvodce aktivací. Dokončete aktivaci sady Office podle kroků v průvodci.

 

 

Často kladené dotazy na Microsoft Office (FAQ)

Jaký je rozdíl mezi plány předplatného na Microsoft 365 a jednorázově zakoupenou sadou Office?

Prostřednictvím plánů předplatného Microsoft 365 získáte

prémiové aplikace sady Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access (Publisher a Access jsou k dispozici pouze v osobním počítači)
1 TB cloudového úložiště ve službě OneDrive, pokročilé bezpečnostní funkce,
podporu od odborníků ze společnosti Microsoft a další výhody
Microsoft 365 můžete nainstalovat do různých zařízení včetně osobních počítačů, počítačů Mac, tabletů se systémem Android™, telefonů s Androidem a do zařízení iPad® a iPhone®. S aktivním předplatným na Microsoft 365 máte vždy nejaktuálnější verzi aplikací sady Office.
Další informace o službě: Microsoft 365

Office 2019 představuje jednorázový nákup, který zahrnuje

klasické aplikace jako Word, Excel a PowerPoint pro použití v jednom osobním počítači nebo počítači Mac
Tyto programy se neaktualizují automaticky a je proto nutné si po vydání nové verze znovu zakoupit sadu Office. Aktuálními verzemi aplikací sady Office dostupnými pro jednorázový nákup jsou verze aplikací v sadě Office 2019. Office ve formě jednorázového nákupu nezahrnuje žádnou ze služeb Microsoft 365.

Zjistěte více o rozdílech mezi službami Microsoft 365 a sadou Office 2019

Jak zjistím, jestli ve svém osobním počítači nebo počítači Mac mohu používat Office?

Můžete zkontrolovat, zda vaše zařízení podporuje vaši verzi sady Office. Stačí si prohlédnout úplné systémové požadavky sady Office.

 

 

Co je účet Microsoft a proč ho potřebuji, když si chci vyzkoušet nebo koupit Office?

Účet Microsoft je kombinace e-mailové adresu a hesla, pomocí kterých se přihlašujete do služeb jako Hotmail, OneDrive, Windows Phone, Xbox LIVE a Outlook.com. Pokud některou z těchto služeb používáte, již máte účet Microsoft, který můžete použít nebo si můžete vytvořit nový účet. Další informace o účtu Microsoft. Když registrujete zkušební verzi nebo kupujete Office, zobrazí se výzva k přihlášení pomocí účtu Microsoft. Pomocí tohoto účtu je třeba se přihlásit, chcete-li instalovat a spravovat software sady Office nebo využívat některé výhody předplatného včetně úložného prostoru ve OneDrive a minut na volání přes Skype.

Jaký je maximální počet licencí k Office, které mohu aktivovat pomocí jednoho účtu Microsoft?

Uživatelé si mohou aktivovat 1 předplatné Microsoft 365 Family a Microsoft 365 Personal a maximálně 25 licencí sady Office 2019 pro studenty a domácnosti, Office 2019 pro podnikatele a Office 2019 Professional.